Gaming RP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Surenos Gang Regulament de ordine interioare

In jos

Surenos Gang Regulament de ordine interioare Empty Surenos Gang Regulament de ordine interioare

Mesaj  Walker Mier Iun 29, 2011 4:57 am

Regulament de ordine interioara Surenos .



1. Fiecare membru al factiunii are obligatia sa asculte si sa aibe un limbaj adecvat fata de lider ; in caz contrar va fi avertizat sau demis .
2. Membrii intre ei trebuie sa foloseasca un limbaj adevcat altfel vor fi pedepsiti cu faction warn sau chiar /uninvite .
3. Certurile intre membrii sunt strict interzise .
Prima abatere : Faction warn amandurora
A 2-a abatere : Demisi .
4. Membrii care tuneaza ilegal masinilie factiunii si le lasa in spawn fara sa anunte ceilalti membri pe /f , vor fi sanctionati cu faction warn .
5. Este strct interzis sa va omorati intre voi in locuri publice . Daca vreti sa va duelati aveti HQ sau Training Room . In caz contrar Faction warn sau chiar demis(i)
6. Cand plecati din spawn sa atacati alte ganguri rivale , nu plecati cate unul in masina , faceti economie de masini pentru o mai buna organizare si pentru aspectul factiunii .
7. Este obligatoriu sa va prezentati la sedintele saptamanale ale gangului . ( 3 absente = demis ! )
8. Cererea de rank - Faction warn .
9. Infor###### secrete din cadrul factiunii - DEMIS + interdictie in Surenos.
10. Cine organizeaza war-uri fara acordul meu , va fi avertizat cu Faction warn sau chiar demis .
11. Cine este afk = away from keyboard , mai mult de 10-15 minute fara sa anunte pe /f ceilalti membrii sau liderul , va fi avertizat cu Faction warn .
12. Neprezentarea in spawn la cererea liderului / co-liderului se va sanctiona cu Faction warn .
13. Nu aveti voie sa jigniti membrii din aliana L.B.S. consideratii colegii vostri . Daca un membru din alianta LBS va jigneste / ataca , nu ripostati , faceti screen shot si imi trimiteti poza iar eu voi discuta cu liderul lui .
14. Nu aveti voie sa raspundeti la " Reclama un angajat Surenos " inainte sa va dau eu acordul sa postati dovezile .
15. Prezenta la antrenamente este obligatorie ( 3 absente = demis )
16. Job-urile permise sunt : Whore / Drugs dealer / Arms dealer , daca sunteti prinsi cu alte job-uri demisi !
17. Nu aveti voie sa omorati / atacati intentionat membrii din alianta L.B.S. , in caz contrar ve-ti fi demis(i)
18. Nu aveti voie sa faceti plangere membrilor Surenos ( DEMIS )
19. 2/2 absente la antrenamente , + 1 FW ( Faction warn ) .
Alte reguli vor fi adaugate pe parcurs daca va fi nevoie .



Walker
Admin

Mesaje : 220
Data de inscriere : 28/06/2011

https://role-play-gaming.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum